Par mums

Give & Get Dziednīcas "pop-up" telpa ir vieduma un miera vide ārpus pilsētas steigas, kur atveldzēt dvēseli, stiprināt ķermeni un iedvesmot garu. Patreiz tā  pastāv tikai informatīvā veidolā, taču esam atvērti sadarbības piedāvajumiem un ar savām darbnīcām piedalīties  jūsu organizētos retrītos, nometnēs un citos notikumos. 

Šeit savās prasmēs dalās un veseliem būt aicina sava sirdsdarba darītāji- skolotāji, ceļabiedri, meistari un sapņotāji. GIVE & GET Healing Space- Dot un Saņemt Dziedinošo Telpu. Latviešiem Dzi ir dzīvības enerģija. Dziedināties, tas ir- vairot, lolot dzīvību. Tik daudz svarīgu vārdu mūsu valodā sākas ar zilbi Dzi- dzīvesprieks, dziedāt, dzīvot, dzirdēt, dzimt... Atjaunot spēkus un dot telpu un elpu plūsmai, kas iegriež mūsos šo Dzi- dzīvības enerģiju. Šeit pulcējas tie, kas vēlas ie-DZĪ-vināt savas zināšanas, lolot pieredzi, mācīties, dziedināties vai vienkārši dalīties savās sirdsajūtās, viedumā un MIRDZĒT biežāk. No sirds.

Elementi:

Agnese Blumfelde (Jaidev Kaur)


Sertificēta Kundalini jogas instruktore, māksliniece un divu bērnu mamma.

Agnese Vējavilka (Windwolf)


Ceļotāja, balta čigāniete, feja, kā nu kurš mani dēvē un jūt. Give & Get kopienas dzirkstele un Dziednīcas gariņš. Mīlu dabu, kustību un cilvēkus, mācos būt par vienu no tiem. Dabas un kosmiskie ritmi, cikli un struktūras, cilvēka ķermenis un potenciāls, mājas, mīlestība, kustība, radošums un attiecības ir tēmas, kas mani ir aizrāvušas jau kopš bērnības- ziņkārība un pasaules jocīgums vienmēr licis uzdot daudz dažādus jautājumus. Tā nu ceļojot savā sirds ceļā esmu sastapusies ar dažādiem gara, ķermeņa un dvēseli spēcinošiem instrumentiem, ar kuriem labprāt arī dalos.

Manā sirdsdarba vācelītē ietilpst sekojoši virzieni:

- Joga un meditācija;

- Dabai un Cilvēkam draudzīgu pasākumu organizēšana; 

- Taro kārtis kā pašizaugsmes un apzinātības ceļš, kāršu izlikumi;

- Mākslas terapija; 

- Maiju kalendārs un zināšanas par dabas un kosmiskajiem ritmiem un cikliem;

- Deja kā pašizpausme, deja kā sociālais virziens, deja kā māksla un deja kā terapija; 

-  Naturāls uzturs un Dabas produkti veselībai.

Beāte Skvorcova


Sveiki! Mani sauc Beāte. Esmu cilvēks ar plašu spektru emocijām un pilnu sirdi enerģiju. Esmu ļoti atvērta un tādēļ, ja domā jogot ar mani kopā būs interesanti atklāt par sevi mazliet kaut ko jaunu.  Joga ko vadu ir ļoti netipiska un noteikti nebūs standarta jogas nodarbība. Katru nodarbību es pielāgoju cilvēkiem nevis cilvēkus nodarbībai. Lai ik viens būtu priecīgs par to ko pats paveicis priekš sevis. Galvenais ir baudīt mirkli “šeit un tagad’’ tad arī viss pārējais vairs nešķitīs tik svarīgs kā tikai mirklis kurā Tu esi tu pats.