Par mums

Give & Get healing space ir vieduma un miera telpa ārpus pilsētas steigas, kur atveldzēt dvēseli, stiprināt ķermeni un iedvesmot garu. Šeit savās prasmēs dalās un veseliem būt aicina sava sirdsdarba darītāji- skolotāji, ceļabiedri, meistari un sapņotāji. GIVE & GET Healing Space- Dot un Saņemt Dziedinošo Telpu. Latviešiem Dzi ir dzīvības enerģija. Dziedināties, tas ir- vairot, lolot dzīvību. Tik daudz svarīgu vārdu mūsu valodā sākas ar zilbi Dzi- dzīvesprieks, dziedāt, dzīvot, dzirdēt, dzimt... Atjaunot spēkus un dot telpu un elpu plūsmai, kas iegriež mūsos šo Dzi- dzīvības enerģiju. Šeit pulcējas tie, kas vēlas ie-DZĪ-vināt savas zināšanas, lolot pieredzi, mācīties, dziedināties vai vienkārši dalīties savās sirdsajūtās, viedumā un MIRDZĒT biežāk. No sirds.

Elementi:

Agnese Blumfelde (Jaidev Kaur)


Sertificēta Kundalini jogas instruktore, māksliniece un divu bērnu mamma.

Agnese Vējavilka Kalniņā


Ceļotāja, balta čigāniete, feja, kā nu kurš mani dēvē un jūt. Give & Get dzirkstele un Dziednīcas gariņš. Mīlu dabu, kustību un cilvēkus, mācos būt par vienu no tiem. Dabas un kosmiskie ritmi, cikli un struktūras, cilvēka ķermenis un potenciāls, mājas, mīlestība, kustība, radošums un attiecības ir tēmas, kas mani ir aizrāvušas jau kopš bērnības- ziņkārība un pasaules jocīgums vienmēr licis uzdot daudz dažādus jautājumus. Tā nu ceļojot savā sirds ceļā esmu sastapusies ar dažādiem gara, ķermeņa un dvēseli spēcinošiem instrumentiem, ar kuriem labprāt arī dalos.

Beāte Skvorcova


Sveiki! Mani sauc Beāte. Esmu cilvēks ar plašu spektru emocijām un pilnu sirdi enerģiju. Esmu ļoti atvērta un tādēļ, ja domā jogot ar mani kopā būs interesanti atklāt par sevi mazliet kaut ko jaunu.  Joga ko vadu ir ļoti netipiska un noteikti nebūs standarta jogas nodarbība. Katru nodarbību es pielāgoju cilvēkiem nevis cilvēkus nodarbībai. Lai ik viens būtu priecīgs par to ko pats paveicis priekš sevis. Galvenais ir baudīt mirkli “šeit un tagad’’ tad arī viss pārējais vairs nešķitīs tik svarīgs kā tikai mirklis kurā Tu esi tu pats.

Mārīte GertnereJoga priekš manis ir kā patiesa mīlestības izrādīšana sev. Bridī, kad esmu uz Jogas paklājiņa, jūtu pateicību, ka spēju veltīt sev laiku un uzmanību. Dziļas elpas un Asanas kā mazas mīlestības vēstulītes sev. Tā ir kā masāža, gan iekšēji gan ārēji, atbrīvojot vietu gan prātā, gan ķermenī jaunai enerģijas plūsmai.
Es vadu Hatha Jogas nodarbības, kas sevī ietver gan dinamiskas, gan relaksējošus aspektus. Relaksāciju un koncentrēšanos Asanu pozās, Pranayama elpošanas vingrināmus un meditāciju, lai pēc katras nodarbības iegūtu jaunu enerģiju un vispārēju harmoniju prātam un ķermenim.

Joga manā dzīvē ienāca pirms aptuveni astoņiem gadiem, kad Londonā mani ceļi krustojās ar brīnišķīgu Hatha jogas skolotāju no Indijas. Dzīvojot vienā no pasaules Metropolēm, Jogā spēju rast mieru un harmoniju no ikdienas hektiskās dzīves. Jutos patiesi iedvesmota, par to, kā Joga man palīdzēja un sāku tai pievērsties padziļinātāk. Devos ceļojumā uz Taizemi, kur arī ieguvu Jogas pasniedzējas sertifikātu. Apmeklēju arī Vipasanas meditācijas retrītus Taizemes džungļos pie mūkiem. Pēdējo četru gadu laikā, ceļojot, esmu padziļināti apguvusi Jogas filozofiju, sastapusies ar dažādiem Jogas veidiem un apmeklējusi dažādas meistarklases, tai skaitā elpošanas un meditācijas gan Indonēzijā, gan Taizemē, Los Andželosā, Marokā un Londonā. Dzīvojot Bali un Taizemē, ieguvu arī Reiki dziedniecības sertifikātu, kas ir Japānā radies pašdziedināšanas veids, atrodoties pilnīgā relaksācijas stāvoklī.


Laura Freimane


Mainīga, humorīga, dzirkstošiem smiekliem apveltīta, elastīga savā ķermenī un domāšanā. Baudu mirkli, kad ieelpoju visā ķermenī tik smaržīgo rudeni, lietu, sauli, un sajūtu kā ķermenis trīsuļo labsajūtā. Uz pasauli skatos ar bērna acīm, tā katru reizi pārsteidz un sajūsmina! Mīlu strādāt ar ķermeni un kustībām un elpu! Man patīk pamanīt ķermeņa nianses! Kā ķermenis ir pieradis kustēties, ko varu iedot, lai tas sajustu citu kustību, citu pieredzi. Mainoties ķermeniskajai pieredzei, mainās domāšana un tas ir skaisti redzēt, kā izmainās cilvēku dzīves! 

Es cilvēkus iepazīstinu ar deju un kustību terapiju, kā arī pēdējā laikā aizraujos ar dziļu elpošanas meditāciju, kas paplašina apziņu un maina zemapziņas programmas. 
Dievinu strādāt arī ar bērniem! Viņu brīvās, dzīvās kustības iedvesmo, viņu redzējums atraisa radošumu un mūsu mijiedarbība paceļ spārnos.
 .